RK73H3ATTE2150D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2150D
JLCPCB Part #
C2583525
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS