WK73R2BTTD1781F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2BTTD1781F
JLCPCB Part #
C5831107
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS