RN73H2ETTD2742F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2742F100
JLCPCB Part #
C3944784
Description
250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS