RK73H3ATTE16R5D
MFR.Part #
RK73H3ATTE16R5D
JLCPCB Part #
C2583527
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS