RK73H3ATTE16R2F
MFR.Part #
RK73H3ATTE16R2F
JLCPCB Part #
C2581970
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS