RK73H3ATTE1694F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1694F
JLCPCB Part #
C2582008
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS