RK73H3ATTE1470D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1470D
JLCPCB Part #
C6649776
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS