RK73H3ATTE1400D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1400D
JLCPCB Part #
C2583181
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS