RK73H3ATTE13R3F
MFR.Part #
RK73H3ATTE13R3F
JLCPCB Part #
C2581537
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS