RK73H3ATTE1373F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1373F
JLCPCB Part #
C2581976
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS