SG732ETTD182M
MFR.Part #
SG732ETTD182M
JLCPCB Part #
C4298876
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS