RN732ATTD6492D50
MFR.Part #
RN732ATTD6492D50
JLCPCB Part #
C4347668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS