RK73H3ATTE1201F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1201F
JLCPCB Part #
C2581761
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS