RK73H2BTTD1002D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1002D
JLCPCB Part #
C514927
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS