RK73H2HTTE9764F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9764F
JLCPCB Part #
C6396830
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS