RN73R1JTTD20R3B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD20R3B50
JLCPCB Part #
C4146239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS