RK73H2HTTE9761D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9761D
JLCPCB Part #
C2582654
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS