RK73H2HTTE9531D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9531D
JLCPCB Part #
C2583130
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS