ERJ-U1DJ393U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ393U
JLCPCB Part #
C4037048
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS