RK73H2HTTE9314F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE9314F
JLCPCB Part #
C7342884
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS