RK73H2HTTE9310F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9310F
JLCPCB Part #
C2580029
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS