RK73H2HTTE9310D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9310D
JLCPCB Part #
C2583570
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS