RK73H2HTTE9091F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9091F
JLCPCB Part #
C2580212
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS