RK73H2HTTE8453F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8453F
JLCPCB Part #
C7050865
Description
-55℃~+155℃ 750mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS