RK73G1JTTD1101F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1101F
JLCPCB Part #
C2577899
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS