RN732ATTD1560D25
MFR.Part #
RN732ATTD1560D25
JLCPCB Part #
C3947445
Description
-55℃~+155℃ 100mW 156Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS