RN732BTTD3160C10
MFR.Part #
RN732BTTD3160C10
JLCPCB Part #
C4291812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS