RK73H2HTTE6981D
MFR.Part #
RK73H2HTTE6981D
JLCPCB Part #
C2583176
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS