RK73H2HTTE5764F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5764F
JLCPCB Part #
C2579843
Description
-55℃~+155℃ 5.76MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS