RN731JTTD58R3D25
MFR.Part #
RN731JTTD58R3D25
JLCPCB Part #
C4127456
Description
-55℃~+155℃ 58.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS