RN73H1ETTP1910B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1910B25
JLCPCB Part #
C2534564
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS