RN731JTTD2031F10
MFR.Part #
RN731JTTD2031F10
JLCPCB Part #
C4304690
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS