RK73H2HTTE4752D
MFR.Part #
RK73H2HTTE4752D
JLCPCB Part #
C2582628
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS