RK73H2HTTE4644F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4644F
JLCPCB Part #
C6186319
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS