RK73H2HTTE44R2D
MFR.Part #
RK73H2HTTE44R2D
JLCPCB Part #
C2582701
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS