RN73H1JTTD3241A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3241A05
JLCPCB Part #
C4166224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS