RN732ATTD1320B25
MFR.Part #
RN732ATTD1320B25
JLCPCB Part #
C4058098
Description
-55℃~+155℃ 100mW 132Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS