RK73H2HTTE3920D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3920D
JLCPCB Part #
C2582652
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS