HV732HRTTE394J
MFR.Part #
HV732HRTTE394J
JLCPCB Part #
C6967509
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS