RK73H2HTTE3242F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3242F
JLCPCB Part #
C6396798
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS