SG73S2BTTD2R7G
MFR.Part #
SG73S2BTTD2R7G
JLCPCB Part #
C4052936
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS