RT2010DKE07374RL
MFR.Part #
RT2010DKE07374RL
JLCPCB Part #
C1715696
Description
-55℃~+125℃ 200V 374Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS