RK73H2HTTE2670F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2670F
JLCPCB Part #
C2581444
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS