RK73B3ATTE9R1J
MFR.Part #
RK73B3ATTE9R1J
JLCPCB Part #
C2580569
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS