RK73H2HTTE2612F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2612F
JLCPCB Part #
C5853347
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS