RN73H2BTTD1540D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1540D100
JLCPCB Part #
C4134190
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS