RK73H2HTTE25R5D
MFR.Part #
RK73H2HTTE25R5D
JLCPCB Part #
C2582680
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS