RK73B1FRTTBL8R2G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL8R2G
JLCPCB Part #
C2582404
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS