RK73H2HTTE2324F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2324F
JLCPCB Part #
C2581571
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS