HV73V1JTTD2554F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2554F
JLCPCB Part #
C4090658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS